Hotel Palmon Bay

Crna Gora - Igalo

4.0

Hotel

Sopstveni prevoz

Informacije

Crna Gora
Igalo

Ukupno noćenja

Ukupno dana

Posalji upit

Ukoliko nisi siguran, kontaktiraj

Ime i prezime

Telefon

Email adresa

Broj odraslih putnika

Broj dece

Koliko deca imaju godina

Budžet u eurima

Destinacija

Termin

Vrsta prevoza

Dodatne napomene vezane za putovanje

Poruka

Cenovnik
Opis smeštaja
Uslovi plaćanja

Palmon Bay Hotel & Spa 4* IgaloUsluga noćenje/doručak, cene su po osobi i danu

Termin boravka

08. 01.01. 04.01. 05.01. 06.10. 07.07. 08.21. 08.01. 09.09. 09.01. 10.01. 11.
31. 03.30. 04.31. 05.09. 07.06. 08.20. 08.31. 08.08. 09.30. 09.31. 10.24. 12.
Standard dvokrevetna soba – pogled brdo48,0052,0064,0085,00112,00128,00112,0085,0064,0052,0048,00
Standard dvokrevetna soba – bočni pogled more53,0058,0069,0091,00123,00139,00123,0091,0069,0058,0053,00
Deluxe dvokrevetna soba – pogled park59,0063,0074,0096,00134,00150,00134,0096,0074,0063,0059,00
Deluxe dvokrevetna soba – bočni pogled more64,0068,0080,00102,00144,00160,00144,00102,0080,0068,0064,00
Standard dvokrevetna soba – bez balkona42,0047,0059,0080,00102,00118,00102,0080,0059,0047,0042,00
Superior dvokrevetna soba – pogled park64,0074,0091,00123,00155,00193,00155,00123,0091,0074,0064,00
Superior dvokrevetna soba – pogled more75,0086,00102,00134,00171,00214,00171,00134,00102,0086,0075,00

Doplate:

- Polupasnion: 25,00€ po osobi po danu;

- Boravišna taksa i osiguranje.


Popusti:

- Deca do 2 godine borave besplatno u hotelu;

- Deca od 2 do 12 godina u pratnji dve odrasle osobe imaju 50% popusta;

- Jedno dete od 2 do 12 u pratnji jedne odrasle osobe ima popust 20%, dok u sezoni plaća punu cenu;

- Treća odrasla osoba ima popust 10%.

Opis destinacije

Crnogorski grad Igalo i njegov neposredni sused Herceg Novi sklonjeni su u predivnom malom zalivu na jugozapadnoj obali Bokokotorskog zaliva u podnožju planine Orjen (1894 m). Ovo mesto je bilo glavna raskrsnica civilizacija. Stari Grci, Rimljani i Iliri imali su svoja naselja u zalivu kao i na susednim brdima. Od tog vremena nadalje velike sile na ovim prostorima kao što su Vizantija, srednjevjekovna slovenska plemena, Mlečani, Španci, Turci, Francuzi i Austrougari, osvajale su i vladale ovim delom Zaliva. Svi ovi različiti vladari i kultutre, različite vojske, religijske i etničke grupe ostavili su neizbrisiv trag, ne samo na lokalnu arhitekturu, već i na način života i mentalitet lokalnog stanovništva. Šetajući ulicama, trgovima i stepeništem Igalo Lečilišta, možete proći kroz istoriju Mediterana a ujedno uživati u prednostima moderne turističke ponude. Geografski položaj i začudjujuća lepota prirode čine Igalo i Herceg Novi najatraktivnijim turističkim lokacijama na Jadranskoj obali Crne Gore. Igalo je poznato kao turističko mesto, a zahvaljujući lekovitom – morskom mulju sa Blatne plaže – ili kako je još nazivaju Stara banja, centar je zdravstvenog turizma Crne Gore. Još tridesetih godina prošloga veka izvršeno je ispitivanje igaljskog blata u laboratoriji poznatog francuskog lečilišta Viši („Vichy“), koje je definitivno potvrdilo njegovu izuzetnu lekovitost. Letovanje u Igalu je pravi doživljaj. Igalo ima preko 260 sunčanih dana godišnje a prosečna godišnja temperatura iznosi 15,7°C. Kupališna sezona u Igalu traje od maja pa sve do oktobra.

Organizator putovanja je turistička agencija San Tours, broj licence OTP 185/2021 kategorije A od 19. 11. 2021.. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije San Tours. OUP