Hotel Monte Casa

Crna Gora - Petrovac

4.0

Hotel

Sopstveni prevoz

Informacije

Crna Gora
Petrovac

Ukupno noćenja

Ukupno dana

Posalji upit

Ukoliko nisi siguran, kontaktiraj

Ime i prezime

Telefon

Email adresa

Broj odraslih putnika

Broj dece

Koliko deca imaju godina

Budžet u eurima

Destinacija

Termin

Vrsta prevoza

Dodatne napomene vezane za putovanje

Poruka

Cenovnik
Opis smeštaja
Uslovi plaćanja
Hotel Monte Casa 4* PetrovacUsluga noćenje/doručak, cene su po osobi i danu

Termin boravka

01. 04.01. 05.01. 06.01. 07.20. 07.21. 08.11. 09.25. 09.
30. 04.31. 05.30. 06.19. 07.20. 08.10. 09.24. 09.30. 10.
Standard soba – pogled park49,0052,0070,0082,0095,0082,0070,0049,00
Standard soba – pogled bazen/bočno more52,0057,0081,0096,00110,0096,0081,0052,00
Porodična soba – pogled park53,0057,0081,0096,00110,0096,0081,0053,00
Porodična soba – pogled bazen/bočno more63,0071,0098,00116,00131,00116,0098,0063,00
Studio – pogled park50,0055,0078,0090,00106,0090,0078,0050,00
Studio – pogled bazen/bočno more56,0062,0086,0098,00112,0098,0086,0056,00


U cenu je uključeno:

- Noćenje u izabranoj smeštajnoj jedinici, 

- Doručak, 

- Korišćenje wellnessa (otvoreni bazen sa jaccuzzijem, zatvoreni bazen, saune;

- Peškiri za bazen i plažu.


Popusti:

- Dete do 5 godina boravi besplatno;

- Dete od 5 do 12 godina u pratnji jedne odrasle osobe ima popust 30%;

- Dete od 5 do 12 godina u pratnji dve odrasle osobe ima popust 50%;

- Dvoje dece od 5 do 12 godina u pratnji jedne odrasle osobe imaju popust po 50%;

- Dečiji krevetac – besplatan.


Doplate:

- Ručak – 22,00€ po osobi dnevno;

- Večera – 22,00€ po osobi dnevno;

- Parking – 10,00€ po danu;

- Boravišna taksa i osiguranje.

Opis destinacije

Petrovac je malo primorsko mesto koje se odlikuje blagom mediteranskom klimom sa skoro 300 sunčanih dana u godini. Brojni zalivi, duge plaže i male peskovite uvale, nalepše su u ovom delu Jadrana. Petrovac ukrašavaju masline, narandže, lovor, limuni, leandri. Šume iznikle u kamenjaru okružuju svaki zaliv. Okolna priroda je bujna, zelena i iznenađujuća. Svi oni koji su otkrili draži porodičnog letovanja, prostranstvo plaža i mir koji Petrovac nudi svojim gostima, vraćali su se ponovo. Petrovac sve svoje stare prijatelje i nove goste očekuje u svojoj punoj lepoti.

Organizator putovanja je turistička agencija San Tours, broj licence OTP 185/2021 kategorije A od 19. 11. 2021.. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije San Tours. OUP