Vučja reka i Snežni do

Srbija - Stara Planina

Apartman

Sopstveni prevoz

Informacije

Srbija
Stara Planina

Ukupno noćenja

Ukupno dana

Posalji upit

Ukoliko nisi siguran, kontaktiraj

Ime i prezime

Telefon

Email adresa

Broj odraslih putnika

Broj dece

Koliko deca imaju godina

Budžet u eurima

Destinacija

Termin

Vrsta prevoza

Dodatne napomene vezane za putovanje

Poruka

Cenovnik
Opis smeštaja
Uslovi plaćanja

Cene u tabeli su izražene u evrima dnevno, po osobi, na bazi POLUPANSIONA
Period01.12.25.
30.12.25.
30.12.25.
03.01.26.
03.01.26.
18.01.26.
18.01.26.
31.01.26.
31.01.26.
13.02.26.
13.02.26.
21.02.26.
21.02.26.
28.02.26.
28.02.26.
31.03.26.
Min. noćenja24734732
Dvokrevetna soba4155504548554845
Trokrevetna soba3751474245514542
Porodična soba 2+24458534851585148
Apartman 4+22944393337443733
Veliki app 4+23751474245514542
Odrasla osoba u pomoćnom ležaju – P O P U S T 30 %
Deca do 6 godina u pomoćnom ili zajedničkom ležaju – B E S P L A T N O, u pratnji dve odrasle osobe
I dete 6 do 13 godina u pomoćnom ležaju – B E S P L A T N O, u pratnji dve odrasle osobe
II dete 6 do 13 godina u pomoćnom ležaju – P O P U S T 50%, u pratnji dve odrasle osobe
Deca do 6 godina u standardnom ležaju – P O P U S T 50 %, u pratnji dve odrasle osobe
Deca 6 do 13 godina u standardnom ležaju – P O P U S T 30 %, u pratnji dve odrasle osobe
Jedna osoba u dvokrevetnoj sobi plaća 1,8 cene

CENA ARANŽMANA OBUHVATA:

- Boravišnu taksu;

- Smeštaj u na bazi polupansiona (doručak i večera – švedski sto);

- Navedeni broj noćenja na bazi izabrane usluge;

- Troškove organizacije aranžmana.


CENA ARANŽMANA NE OBUHVATA:

- Ski pass;

- Prevoz;

- Individualni troškovi.

Opis destinacije

Najveća i najlepša planina Srbije – Stara planina (Balkan). Izgradnjom sistema žičara i ski staza, novih smeštajnih kapaciteta kao i druge infrastrukture, Stara planina postaje jedan od najvećih i najznačajnijih skijaških centara u Srbiji, posebno namenjen ljubiteljima skijaških sportova i kvalitetnog skijanja u okruženju neizmerne lepote i netaknute prirode. Stara planina, sa svojim najvišim vrhom (Midžorom 2169 m n.v.) je najveća planina u Centralne Srbiji. Visokoplaninski masiv prostire se kao prirodna granica prema Bugarskoj fascinantne lepote i netaknute prirode. Kao jedna od najlepših planina naše zemlje predstavlja ogroman potencijal za razvoj turizma. Stara planina predstavlja prirodno bogatstvo izvanrednog značaja i u prvoj je kategoriji prirodnih bogatstava.

Organizator putovanja je turistička agencija Ski & Sun, broj licence OTP 213/2021 kategorija licence A. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Ski & Sun. OUP